4 pokoje
170.00 m²
7 647,06 zł/m2
RZEP-DS-52
Oblicz ratę kredytu

1 300 000 zł

Dom na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty RZEP-DS-52
Powierzchnia 170,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 129,00 m²
Powierzchnia działki [m2] 1 709 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu jednorodzinny
Technologia budowlana ytong
Standard
Garaż w bryle
Okna PCV
Instalacje nowe
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki częściowo zagospodarowana

Opis nieruchomości

DOM CAŁKOWICIE NIEZALEŻNY ENERGETYCZNIE! 12 KW PV + MAGAZYN ENERGII + POMPA CIEPŁA - SZCZUCIN

TECHNOLOGIA PRZYSZŁOŚCI: Nieruchomość została zaprojektowana tak, aby koszty eksploatacji sprowadzić do absolutnego minimum. To jeden z niewielu domów na rynku o tak potężnym zapleczu energetycznym:

  • Potężna Instalacja Fotowoltaiczna (12 kW): Moc znacznie przewyższająca standardowe zapotrzebowanie, co pozwala na swobodne korzystanie z pompy ciepła, klimatyzacji czy sauny bez obaw o rachunki.

  • Własny Magazyn Energii: Pozwala przechowywać nadwyżki prądu wyprodukowanego w dzień i korzystać z nich w nocy lub podczas pochmurnych dni. To bezpieczeństwo energetyczne i niezależność od przerw w dostawie prądu z sieci.

  • Ekologiczne Ogrzewanie: Pompa ciepła współpracująca z systemem PV sprawia, że ogrzewanie domu i wody użytkowej odbywa się niemal bez kosztowo.